Sezon Świąteczny zaczął się na dobre. W niniejszym poradniku przedstawionych zostanie 10 najpopularniejszych prezentów świątecznych w różnych cenach.

10 najpopularniejszych prezentów świątecznych – PROPOZYCJE DO 50 ZŁOTYCH

  • Zestaw świątecznych skarpet; cena: około 20-30, 00 złotych

Chociaż skarpety pod choinką mogą kojarzyć się z niechcianym podarunkiem. Obecnie w wielu sklepach sieciowych można dokonać zakupu świątecznych skarpet o naprawdę ciekawych wzorach. Taki prezent to idealna niespodzianka dla znajomych, lub rodzeństwa.

  • Kubek z motywem świątecznym; cena: około 10-25, 00 złotych

W zimowe wieczory nic tak nie rozgrzewa jak gorąca czekolada wypita w pięknym świątecznym kubku. Taki prezent to niezobowiązująca niespodzianka dla kolegów z pracy lub dalszych znajomych.

  • Ciepły szal; cena: około 30-50, 00 złotych

Piękny zimowy szal to wspaniała propozycja na prezent dla ukochanej/ukochanego lub rodziców. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele szalików w iście świątecznych wzorach.

10 najpopularniejszych prezentów świątecznych – PROPOZYCJE DO 100 ZŁOTYCH

  • Płyta CD/WINYL; cena: około: 60-90, 00 złotoch

Niniejsza propozycja to idealny prezent dla wszystkich fanów muzyki. Ostatnio do łask powróciły gramofony, dlatego też w wielu popularnych sklepach dostępny jest szeroki wybór czarnych krążków, także współczesnych wykonawców.

  • Ciepły sweter; cena: około: 70-90, 00 złotych

Gruby wełniany sweter to odpowiedni prezent dla najbliższych. Pod choinkę warto wybierać motywy bałwanów, reniferów lub śnieżynek. Satysfakcja obdarowanego gwarantowana!

  • Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych; cena: około 50-60, 00 złotoch

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała, takich jak balsam lub olejek po kąpieli, to wspaniała propozycja prezentu dla wszystkich Pań.

10 najpopularniejszych prezentów świątecznych – PROPOZYCJE DO 200 ZŁOTYCH

  • Biżuteria; cena: około 150-200, 00 złotych

Zestaw złotych kolczyków, lub piękny zegarek to propozycje popularnych prezentów dla drugiej połówki. W sklepach z biżuterią dostępnych jest teraz wiele ciekawych propozycji, które z pewnością sprawią naszym bliskim wiele radości.

  • Perfumy; cena: około 180-200, 00 złotych

Z okazji świąt w wielu popularnych drogeriach można kupić wspaniałe perfumy w niższej cenie. Warto rozejrzeć się za promocjami, ponieważ perfumy stanowią klasykę świątecznych prezentów i sprawiającą wiele radości. Przed zakupem określonego produktu należy jednak zapoznać się z preferencjami zapachowymi osoby, której chcemy go podarować.

  • Drobny sprzęt AGD; cena: około 150-180, 00 złotych

Sprzęty takie jak: elektryczna maszynka do golenia, lokówka lub suszarka, to idealne i bardzo przydatne prezenty choinkowe.

  • Gry wideo; cena: około 190-200, 00 złotych

Niniejszy produkt to idealna propozycja dla wszystkich miłośników gier, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór gier o bardzo zróżnicowanej tematyce. Dla kobiet/dziewczynek warto wybrać gry ruchowe, takie jak fitness lub taniec, natomiast dla mężczyzn/chłopców bardziej odpowiedni mogą okazać się gry przygodowe lub sportowe (np. piłka nożna).